Neden Biz

Neden Bizi Seçmelisiniz!

Eğitim Koçu Desteği

ingilizcekursu.com'da sizlere hangi paketi satın alırsanız alın, bir eğitim koçu atanır. Eğitiminiz boyunca dilediğiniz her zaman eğitim koçunuza ulaşabilir ve kendisinden birçok konuda destek alabilirsiniz.

Yabancı Öğretmenlerle Canlı Konuşma Dersleri

Bir işi başarmanın yolu pratikten geçer. Bu sebeple ingilizcekursu.com'un ana dili İngilizce olan öğretmenleriyle haftada 3 gün dilediğiniz saatte pratik yapabilirsiniz.

MyKelime Uygulaması

Sizlere dilin 4 yeteneğini geliştirmeniz için ingilizcekursu.com'a ek olarak, içerisinde A1 (Başlangıç) seviyesinden C2 (İleri) seviyesine kadar eğitim içeren, toplam 72 farklı ders, 2880 görsel ve işitsel kelime öğretimi bulunan ve konuşma becerilerinin geliştirilmesine yönelik hazırlanmış yapay zekalı bir uygulama hediye ediyoruz.

Eğitim Videoları

ingilizcekursu.com'da A1 (Başlangıç) seviyesinden C2 (İleri) seviyeye kadar profosyonel stüdyo ortamlarında çekilmiş, 600 saati aşkın konu anlatım videoları sunuyoruz. Ayrıca bu videolara tablet, telefon, bilgisayar gibi teknolojik cihazlardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Geçerli Sertifika

Online eğitiminizin sonunda sizlere Avrupa Dil Konseyi’nden onaylı bir sertifika verilir. Almış olduğunuz sertifika uluslararası bir geçerliliğe sahip olduğundan dolayı Türkiye’deki bütün başvurularınızda kabul edilmekte olup, hemen hemen bütün dünyada geçerlidir.

Özel Ders Veren Kitap

Kendin Öğren kitabında; Türkçe olarak hazırlanmış bütün İngilizce konuların kolay konu anlatımlarına, dilin 4 yeteneğine ait pratiklere (konuşma,dinleme,okuma,yazma) ve ek olarak her konu başlığında yer alan QR kod ile sınırsız süreli konu anlatım videolarına ulaşabilirsiniz.

shape
shapes

ingilizcekursu.com ile kariyer hedeflerinizi bir sonraki

Seviyeye Taşıyın!

Şimdi üye Ol
shapes