Kurs Detayları

Course Image

Mesleki İngilizce + Mesleki İngilizce Kitabı (1 AY)

Siz değerli öğrencilerimize özel olarak hazırlanmış olan Mesleki İngilizce paketini satın aldığınız anda, uzman eğitim koçlarımızdan oluşan bir ekibimiz tarafından desteklenmeye başlayacaksınız. Eğitim koçlarımız, sizinle iletişime geçerek günlük rutininizi dikkate alarak mesleki ilgi ve hedeflerinizi anlayacaklar. Bu sayede, hangi meslek alanının sizin için en uygun olduğunu belirleyecek ve buna uygun bir öğretmeni sizin için seçecektir.

Öğretmeniniz belirlendikten hemen sonra, size en uygun olan gün ve saatleri koordine ederek özel ders programınızı oluşturacaktır. Böylece sıkı bir şekilde planlanmış eğitim süreciyle İngilizce becerilerinizi istediğiniz yönde geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Ayrıca, seçtiğiniz mesleki eğitime yönelik özel bir kaynak kitabı da tarafınıza sağlanacaktır. Bu kitap, satın alımınızın hemen ardından kargoya verilecek ve en geç üç iş günü içinde adresinize ulaştırılacaktır.

Size daha etkili bir iş iletişimi ve kariyer gelişimi sağlamak amacıyla hazırlanmış olan Mesleki İngilizce Eğitim Paketi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


shapes

ingilizcekursu.com ile kariyer hedeflerinizi bir sonraki

Seviyeye Taşıyın!

Şimdi üye Ol
shapes